Back

BİZİ YAKINDAN TANIYIN

Biz Kimiz? Hikayemize Göz Atın...

84
Öğrenci Kapasitesi
9
Uzman Personel

“Sizin için her şeyi düşündük...”

Özel Müşerref Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu

Biz Kimiz?

Özel Müşerref Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu, Uşak Üniversitesi ile aynı dönemde hizmet vermeye başlamıştır. Yurdumuz 2006 yılından bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel ve bölgesel düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm öğrencilerimiz, kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır. Sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, yurt sektöründe kaliteyi ön plana çıkarmış hizmetlerimizle sizlere daha ferah ortamlar hazırlıyoruz.

Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, öğrencilerimize hayırlı bir yaşam biçimi, şehrimize ve ülkemize de model yaşam alanları sunmanın çabası içinde yürütüyoruz.

Misyon: Geleneksel Türk misafirperverliğini ve aile sıcaklığını, yurtlarımızda kalan öğrencilere yaşatmak, güler yüzlülüğü onlarla paylaşmak, özgün kurum kültürümüzü ve kaliteli hizmet anlayışımızı sürekli geliştirerek hizmetimizi iyileştirmek...

Vizyon: Kalite ve üstün hizmet standartı anlayışımız ile bölgede hizmet verebilmek ve sektördeki lider, öncü ve örnek olma konumumuzun sürekliliğini devam ettirmek...

KALİTE POLİTİKALARIMIZ

Özel Müşerref Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu olarak; Milli Eğitim Bakanlığı'nın belirlediği özel yurt işletmeciliği ilke ve amaçları doğrultusunda, hiçbir siyasi düşünce ilişkisi olmadan Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin kuruluş ilkelerine uygun, çağdaş, bilimsel ve evrensel manada yurt hizmeti sunmak, verilen hizmet çerçevesinde;

• Başarıya odaklanmış uzman kadromuzla, yüksek kalitede yurt hizmeti vermek,
• Aile sıcaklığı ve ev ortamına uygun, kalite standartlarının gerektirdiği, yaşamaktan zevk alınan, modern ortamlar hazırlamak,
• Kaliteyi yaşam biçimi olarak sunmak, sürekliliğini sağlamak ve iyileştirmek,
• Hizmet paydaşlarımız olan öğrenci, veli ve çalışanlarımızın memnuniyetini olabilecek en üst düzeye çıkarmak,
• Verilen hizmetlerin sürekliliğini ve gelişimini güvence altına almak,
• Hizmet sunumlarını spor, sanat ve sosyal alanlarda düzenlenen etkinliklerle güçlendirmek,
• Yurtlarımızın güvenilirliği ve saygınlığı yanında, sunduğu hizmetlerin verdiği HİZMET KALİTESİ’nin yaşanmasını sağlamak, öncelikli hizmet politikamızdır.

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKALARIMIZ

Çalışanlarımıza verdiğimiz önem ve onlar için belirlediğimiz hedefler, amaçlar...

• Katılıma değer veren ve dinlemeye açık bir yönetim anlayışı;
• Merkezi yönetim anlayışından uzak, esnek ve fikir özgürlüğünü teşvik eden bir yapı;
• Eğitim ve gelişimin önemsendiği ve teşvik edildiği bir çalışma sistemi;
• Herkesin kendini değerli hissettiği bir ortam;
• Ödüllendirilen katma değer.

Kendine güvenen, ne istediğini bilen, kararlı, gelişime açık, hedefleri olan, kendine ve diğer insanlara saygı duyan doğru kişileri kurumumuza kazandırmak, etkililik sistemleri ile üstün başarı gösterenleri ortaya çıkarmak, artı değer katanları ödüllendirmek, kariyer planları ile başarıyı desteklemek, eğitim ve gelişimi çalışma sisteminin ayrılmaz bir parçası olarak devam ettirmek ve çalışanlarımıza bir ‘kıymet’ olma duygusunu hissettirerek çalışan memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, İnsan Kaynakları politikamızın özünü oluşturmaktadır.

İnsan Kaynakları Misyonu: Sektöründe başarılı olan Özel Müşerref Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu çalışanlarının potansiyellerini ortaya çıkaracakları katılımcı bir çalışma ortamı yaratır ve gelişimlerini destekler, teşvik eder. İnsan Kaynakları yönetiminin misyonu, Özel Müşerref Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu'nun iletişim alanında uzmanlaşmış profesyoneller ve bu alanda uzmanlaşmak isteyenler tarafından en çok tercih edilen kurum olmasını sağlamaktır.

İnsan Kaynakları Vizyonu: Müşteri memnuniyetine odaklı, katılımcı, topluma karşı sorumlu, kültürlere ve etik değerlere karşı saygılı, kazanmak kadar kaybetmeyi de bilen, kendi gelişimine önem veren, kendi kendini motive eden, performansını kendi yöneten, insana değer veren çalışanlarımızın etkililiğini, katılımını ve kararlılığını arttırarak çalışan memnuniyetimizi en üst düzeyde tutmak ve iletişim sektöründe en çok tercih edilen şirket konumunu korumayı sağlamaktır.