Back

NEDEN MÜŞERREF YURDU?

Bizi tercih etmenizi sağlayacak geçerli sebeplerimiz var ve burası sizin için hayırlı bir geleceğe açılan kapıdır...

Üniversiteyi kazanan öğrencilerin ilk aklına gelen "Nerede kalacağım?" sorusu kolayca; "Yurt ya da ev" olarak cevaplandırılır. Sizin için, hangisinin daha avantajlı ve doğru tercih olduğuna bir bakalım. Evde kalmak isteyen öğrenci, tanımadığı bir çevrede öncelikle;

-Ev bulmak,
-Kiralamak,
-Temizlemek,
-Eşya satın almak,
-Döşemek (v.b) gibi sıfırdan bir ev kurmanın zorluklarıyla birlikte, bunun yüksek parasal maliyetini de karşılamak durumundadır. Bu zorluklar bir şekilde aşılmış olsa bile, evde kalan öğrenci:
-Yemek,
-Çamaşır,
-Bulaşık,
-Temizlik,
-Sosyal çevre bulma gibi zaman kaybettiren; bunlardan daha da önemlisi,
-Güvenlik gibi yaşamı doğrudan etkileyen, büyük sorunların sürekli baskısı altında kalmaktadır. Bu nedenlerdendir ki biz size: çok daha güvenli bir ortamda; daha ekonomik, daha rahat, daha sorunsuz yaşanan yurdumuzu öneriyoruz.

Çünkü:

-Yurtlarımızda evde yaşanan sorunların hiç birisi yaşanmaz.
-Yurtlarımızda yemek yapma, bulaşık yıkama sorununuz olmaz.
-Çamaşır makineleri ve ütü odaları sayesinde çamaşır derdiniz olmaz.
-Görevliler yurdu (wc, banyo, etütler, katlar vb.) temizlediği için temizlik probleminiz olmaz.
-Kira, elektrik, su, telefon, internet faturaları yatırmak için zaman kaybınız olmaz.
-Ulaşım sorununuz olmaz. Bunlardan artan zamanı da çalışma ve etüt odalarında, gelecekteki başarınızı şekillendirmek için kullanabilirsiniz.

Ayrıca:

24 saat sıcak su ve kalorifer için ekstra bir ödeme yapmadan; gece-gündüz görevlileri ve kurulu kamera sistemiyle sağlanan güvenli bir ortamda; ilgi ve tercihlerinize göre sizi kabul etmeye hazır bir sosyal çevre içinde, çok daha ekonomik, çok daha kaliteli bir yaşam, sizi beklemektedir.

Çünkü sizi sizden daha çok düşünen bir düşünce, ahlak ve değerler sisteminden gelen bir kültürün temsilcisi konumundayız. Yılların vermiş olduğu tecrübelere dayalı hizmet anlayışıyla da alanında öncü, deneyimli ve eğitimli personeliyle her türlü sorununuzun çözümüne katkı sağlayan, ilgi ve seçimlerinize dayalı sosyal bir çevre içinde olmanıza yardımcı, kaliteli, konforlu, güvenli ve özgür yaşanabilen ortamlarda, sizlerin sıcak bir aile ortamında yaşamanız için en uygun ve ekonomik seçenekleri sunmaktayız.